Cleaning Wipes, KIMTECH PURE*
Kimberly-Clark GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6902090
Info sui prodotti "Cleaning Wipes, KIMTECH PURE*"
For sensitive wiping processes in clean rooms or pure manufacturing areas. Ideal for dry cleaning of critical equipment and surfaces in pharmacy, biotechnology, medical device manufacturing and food processing. Available as white, 1-layer wiping cloths with perforation on a large roll for areas with high consumption.
| Colour: | White |
|---|---|
| Dimensions (WxL): | 380 x 340 mm |
| Layers: | 1-ply |
| Length: | 340 mm |
| Manufacturer Article Number: | 7623 |
| No. of packages: | 1 |
| Package: | 1 x Roll of 600 pcs |
| Package capacity: | 600 pcs |
| Supply form: | Cloth roll, outside-feed |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Width: | 380 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.