Clax folding box, 46 litres
Rauschenberger Innovations
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6328761
Info sui prodotti "Clax folding box, 46 litres"
Sturdy folding box, made of high-quality plastic, for use with the clax Mobil comfort laboratory trolley.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Depth: | 540 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 380 x 540 x 270 mm |
| Height: | 270 mm |
| Manufacturer Article Number: | 2050055 |
| Material: | Plastic |
| Nominal capacity: | 46 l |
| Stackable: | Yes |
| UNSPSC: | 24112902 |
| Weight: | 1.6 kg |
| Width: | 380 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.