Clamp probe for testo measuring instruments, TC plug type K
Testo SE & CO KGaA
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9718221
Info sui prodotti "Clamp probe for testo measuring instruments, TC plug type K"
Temperature probes with TC plug type K.
| Accuracy class: | 2 |
|---|---|
| Cable length: | 1.5 m |
| For: | testo 108 / 440 / 440 dP / 635 / 735 / 830-T2 / 830-T4 / 915i / 922 / 925 / 175 T3 / 176 T3 / 176 T4 |
| Manufacturer Article Number: | 06024692 |
| Max. temperature: | 100 °C |
| Min. temperature: | -50 °C |
| Sort of probe: | Surface probe |
| Temperature: | -50 ... 100 °C |
| Type of probe: | Type K |
| UNSPSC: | 41-11-22-12 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.