Chromatography strips
Cytiva Europe GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
9950321
Info sui prodotti "Chromatography strips"
Divided into 12 bands, each of 15mm wide, for parallel separation of 12 samples.
| Length: | 213 mm |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | 3001-964 |
| Material: | Cellulose |
| Max. suction height: | 130 mm |
| Thickness: | 0.18 mm |
| Type: | 1 CHR CRL |
| UNSPSC: | 41115727 |
| Width: | 110 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.