Chromatography paper, Grade 501
Ahlstrom-Munksjö Germany GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
6242673
Info sui prodotti "Chromatography paper, Grade 501"
Standard chromatography paper for routine applications and simple analysis. Capillary rise 145 mm/ 30 min.
| Length: | 570 mm |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | 0501F00021 |
| Max. suction height: | 145 mm |
| Thickness: | 0.19 mm |
| Type: | 501 |
| UNSPSC: | 41115727 |
| Weight: | 90 g/m² |
| Width: | 460 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.