Chromatographic columns, valve stopcock, DURAN® tubing
Lenz-Laborglas GmbH & Co. KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6258036
Info sui prodotti "Chromatographic columns, valve stopcock, DURAN® tubing"
Made of DURAN® tubing. Chromatography columns with sintered frit (porosity 0), NS socket and needle-valve stopcock (bore 0 - 2.5 mm).
| Dimensions (ØxL): | 10 x 300 mm |
|---|---|
| Length: | 300 mm |
| Manufacturer Article Number: | 05450802 |
| Material: | DURAN® tubing |
| Nominal capacity: | 23 ml |
| Socket[s]: | NS14/23 |
| Type of stopcock: | Needle-valve stopcock |
| With stopcock: | Yes |
| Ø: | 10 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.