Chest freezer racks, comfort, stainless steel, for half sized boxes with 50 mm height
TENAK A/S
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4654762
Info sui prodotti "Chest freezer racks, comfort, stainless steel, for half sized boxes with 50 mm height"
The racks can be used with all freezer models. The racks have spring locks mounded on each shelf to secure the cryoboxes.
| Depth: | 83 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 83 x 83 x 775 mm |
| Height: | 775 mm |
| Height box: | 50 mm |
| Manufacturer Article Number: | TE24495 |
| Material: | Stainless steel |
| No. of compartments: | 14 |
| Type of rack: | Compartments |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Width: | 83 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.