Chest freezer racks, comfort, stainless steel, for boxes with 85 mm height
TENAK A/S
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4654800
Info sui prodotti "Chest freezer racks, comfort, stainless steel, for boxes with 85 mm height"
The racks can be used with all freezer models. The racks have spring locks mounded on each shelf to secure the cryoboxes.
| Depth: | 140 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 140 x 140 x 627 mm |
| Height: | 627 mm |
| Height box: | 85 mm |
| Manufacturer Article Number: | TE24550 |
| Material: | Stainless steel |
| No. of compartments: | 7 |
| Type of rack: | Compartments |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Width: | 140 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.