Chest freezer racks, comfort, stainless steel, for boxes with 32 mm height
TENAK A/S
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4654739
Info sui prodotti "Chest freezer racks, comfort, stainless steel, for boxes with 32 mm height"
The racks can be used with all freezer models. The racks have spring locks mounded on each shelf to secure the cryoboxes. They are available with or without cryoboxes.
| Depth: | 140 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 140 x 140 x 288 mm |
| Height: | 288 mm |
| Height box: | 32 mm |
| Manufacturer Article Number: | TE24458 |
| Material: | Stainless steel |
| No. of compartments: | 8 |
| Type of rack: | Compartments |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Width: | 140 mm |
| With cryoboxes: | No |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.