Chest freezer racks, classic, stainless steel, for half sized boxes with 50 mm height
TENAK A/S
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4654460
Info sui prodotti "Chest freezer racks, classic, stainless steel, for half sized boxes with 50 mm height"
The racks can be used with all freezer models. A locking rod is used to secure the cryoboxes.
| Depth: | 83 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 83 x 83 x 832 mm |
| Height: | 832 mm |
| Height box: | 50 mm |
| Manufacturer Article Number: | TE21422 |
| Material: | Stainless steel |
| No. of compartments: | 15 |
| Type of rack: | Compartments |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Width: | 83 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.