Chest Freezers Racks, vertical
Crystal Technology &
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9698967
Info sui prodotti "Chest Freezers Racks, vertical"
Stainless steel racks, suitable for all brands of chest freezer. For boxes up to 136 x 136 mm.
| Arrangement compartments: | 5 x 1 |
|---|---|
| Depth: | 141 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 140 x 141 x 406 mm |
| Height: | 406 mm |
| Height box: | 78 mm |
| Manufacturer Article Number: | CF-5-3 |
| Material: | Stainless steel |
| No. of compartments: | 5 |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Width: | 140 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.