Chest Freezers Racks, vertical, stainless steel
Ratiolab GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4653723
Info sui prodotti "Chest Freezers Racks, vertical, stainless steel"
For storing of cryo boxes 130 x 130 mm, 133 x 133 mm und 136 x 136 mm. With handles.
| Arrangement compartments: | 1 x 10 |
|---|---|
| Depth: | 140 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 140 x 140 x 550 mm |
| Height: | 550 mm |
| Height box: | 50 mm |
| Manufacturer Article Number: | 54 00 000 |
| Material: | Stainless steel |
| No. of compartments: | 10 |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Width: | 140 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.