Chemical scoops, stainless steel 1.4301, with welded handle
BOCHEM Instrumente GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6801190
Info sui prodotti "Chemical scoops, stainless steel 1.4301, with welded handle"
Handle welded. Food safe.
| Food safe: | Yes |
|---|---|
| Length scoop: | 200 mm |
| Manufacturer Article Number: | 8811 |
| Material: | Stainless steel 1.4301 |
| Nominal capacity: | 500 ml |
| Overall length: | 350 mm |
| UNSPSC: | 41-12-34-02 |
| Ø: | 102 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
