Chemical Sorbents Emergency Kits
3M Deutschland GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9264104
Info sui prodotti "Chemical Sorbents Emergency Kits"
Each kit has the optimal combination of different sorbents. Ready to use.
Quick and safe aid for accidental spillages of almost all hazardous liquids.
Quick and safe aid for accidental spillages of almost all hazardous liquids.
- 10 wipes, 1 pillow, 1 waste bag
| Dimensions (WxL): | 400 x 280 mm |
|---|---|
| Intake capacity: | 5 l |
| Length: | 280 mm |
| Manufacturer Article Number: | 7100090374 |
| Thickness: | 70 mm |
| Type: | SK5 |
| UNSPSC: | 47131901 |
| Width: | 400 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.