Charging stands for single channel microliter pipettes Transferpette® electronic
BRAND GMBH + CO.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4000189
Info sui prodotti "Charging stands for single channel microliter pipettes Transferpette® electronic"
Three pipettes (up to 1000 μl) can be charged simultaneously.
| For single-channel pipettes: | Yes |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | 705391 |
| Max. voltage: | 240 V |
| Min. voltage: | 100 V |
| No. of pipettes: | 3 |
| Plug type: | UK |
| Power supply: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Power supply frequency: | 50/60 Hz |
| UNSPSC: | 41-12-15-07 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
