Charging rack for ashing furnaces
Nabertherm GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6318294
Info sui prodotti "Charging rack for ashing furnaces"
Charging rack to load the furnace in different levels, including holders to insert and remove the trays.
| Depth: | 219 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 215 x 219 x 98 mm |
| For: | L(T) 9/11, LV(T) 9/11, LE 14/11 |
| Height: | 98 mm |
| Manufacturer Article Number: | 6000079693 |
| Max. temperature: | 800 °C |
| UNSPSC: | 40101800 |
| Width: | 215 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.