Centrifuge tubes, PP, sterile
Laborbedarf
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
300
Codice prodotto:
6052796
Info sui prodotti "Centrifuge tubes, PP, sterile"
Centrifuge tubes PP, with screw cap HD-PE.
- With pointed bottom or standing rim
- Blue graduation
- With labelling field
| Bottom shape (Reagent reservoirs): | Conical |
|---|---|
| Colour: | Transparent |
| Dimensions (ØxH): | 28 x 114 mm |
| Height: | 114 mm |
| Manufacturer Article Number: | 62.547.255 |
| Max. rcf: | 20000 x·g |
| Nominal capacity: | 50 ml |
| Pyrogen free: | Yes |
| RNase/DNase-free: | Yes |
| Sterile: | Yes |
| Type of closure: | Screw cap |
| UNSPSC: | 41121703 |
| With graduation: | Yes |
| With stand ring: | No |
| Ø: | 28 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
