Centrifuge bottle racks, PP
Guangzhou JET Bio-Filtration
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
12
Codice prodotto:
4712389
Info sui prodotti "Centrifuge bottle racks, PP"
- Surface with markings
- Stackable
- DNase/RNase-free, non-pyrogenic
| Colour: | Light green |
|---|---|
| For vessels: | 600 ml |
| Manufacturer Article Number: | CTS001600 |
| Material: | PP |
| Max. temperature resistance: | 121 °C |
| Min. temperature resistance: | -80 °C |
| No. of positions: | 3 |
| Temperature resistance: | -80 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41122804 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.