Cells for absorption measurement, Vis-range
Hellma GmbH & Co. KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6088668
Info sui prodotti "Cells for absorption measurement, Vis-range"
| Capacity: | 88,000 µl |
|---|---|
| Ext. depth: | 55 mm |
| Ext. height: | 52.5 mm |
| Ext. width: | 55 mm |
| External dimensions (WxDxH): | 55 x 55 x 52.5 mm |
| Int. width: | 50 mm |
| Manufacturer Article Number: | 704-003-50-10 |
| Material: | Special optical glass |
| Material closure: | Glass |
| Max. capacity: | 88000 µl |
| Path length: | 50 mm |
| Type of closure: | Lid |
| Type of cuvette: | Large cuvette |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wavelength: | 360...2500 nm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.