Cartridge burner DIN type with cartridge
Carl Friedrich Usbeck KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6082974
Info sui prodotti "Cartridge burner DIN type with cartridge"
With needle gas valve and air regulator.
Only for the gas cartridge 9.018 364.
Only for the gas cartridge 9.018 364.
| Hazardous Substance Data | |
| GHS | ![]() |
| Signal word | Gefahr |
| H-Satz | H220 |
| P-Satz | P102, P210, P377, P381, P403 |
| UNNR | 2037 |
| SDS | Link |
| Flame temperature: | 1620 °C |
|---|---|
| GHS: | GHS02 |
| Gas consumption: | 0.13 l/h |
| Height: | 323 mm |
| Manufacturer Article Number: | 1420 |
| UNSPSC: | 41102401 |
| Weight: | 545 g |
| With air regulation: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
