Cardboard Slide Trays
Heathrow Scientific LLC
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9161297
Info sui prodotti "Cardboard Slide Trays"
Features thumb cut for easy slide removal. Cardboard slide trays hold standard slides. The horizontal compartments are recessed to protect the specimens when the cover is closed.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Depth: | 341 mm |
| Depth slides: | 26 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 208 x 341 x 9 mm |
| Height: | 9 mm |
| Manufacturer Article Number: | HS9913 |
| Material: | Cardboard |
| No. of slides: | 20 |
| Slides (WxD): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Width: | 208 mm |
| Width slides: | 76 mm |
| With closure: | No |
| With lid: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.