Burette with straight stopcock, DURAN®, class AS, with PTFE key, brown
DWK Life Sciences GmbH (Duran)
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4712110
Info sui prodotti "Burette with straight stopcock, DURAN®, class AS, with PTFE key, brown"
- UV protection
- ISO 385
- Graduated
- Calibrated to deliver (EX)
- Fired-on, white print
| Accuracy class: | AS |
|---|---|
| Colour: | Brown |
| Colour graduation: | White |
| Division: | 0.1 ml |
| Height: | 820 mm |
| Manufacturer Article Number: | 243363601 |
| Material: | Boro 3.3 |
| Material stopcock: | PTFE key |
| Nominal capacity: | 50 ml |
| Standard: | ISO 835 |
| Stopcock: | Straight |
| Tolerance: | 0,05 ± ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| With Schellbach stripe: | No |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.