Burette support for automatic burette
BRAND GMBH + CO.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9271076
Info sui prodotti "Burette support for automatic burette"
Rubber feet minimize sliding and protect bench-top. Support rod Ø 12 mm.
| Depth: | 210 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxD): | 155 x 210 mm |
| Manufacturer Article Number: | 23882 |
| Material support rod: | Stainless steel |
| Stand height: | 505 mm |
| Support stand bases: | PP |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Width: | 155 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
