Burette bottles, borosilicate glass 3.3
ISOLAB Laborgeräte GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6237628
Info sui prodotti "Burette bottles, borosilicate glass 3.3"
Burette bottle for automatic burettes is made from heat resistant glass. Each bottle has a NS 29/32 neck grinding that fits to burette.
| Colour: | Clear |
|---|---|
| Dimensions (ØxH): | 160 x 200 mm |
| Ground size: | NS29/32 |
| Height: | 200 mm |
| Manufacturer Article Number: | 020.07.010 |
| Material: | Boro 3.3 |
| Nominal capacity: | 2000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Ø: | 160 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.