Buckets with spout, PP
VITLAB GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9040022
Info sui prodotti "Buckets with spout, PP"
Transparent. With division into 1L segments. With stable handle and spout for easy emptying. Highly resistant to chemicals. Without lid.
Food-safe product according to regulation (EU) No. 10/2011.
Food-safe product according to regulation (EU) No. 10/2011.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Division: | 1000 ml |
| Food safe: | Yes |
| Height: | 330 mm |
| Manufacturer Article Number: | 96694 |
| Material: | PP |
| Nominal capacity: | 12 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| With spout: | Yes |
| Ø: | 310 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
