Buckets, 18/10 steel, with base ring
BOCHEM Instrumente GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6072096
Info sui prodotti "Buckets, 18/10 steel, with base ring"
- Graduated
- With handle
Please order lids separately.
| Colour: | Metal |
|---|---|
| Division: | 1000 ml |
| Height: | 235 mm |
| Manufacturer Article Number: | 8315 |
| Material: | Stainless steel 1.4301 |
| Nominal capacity: | 10 l |
| Top Ø: | 280 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| With spout: | No |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.