Bowls, PP
VITLAB GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9301236
Info sui prodotti "Bowls, PP"
Round , white with broad, stable edge and circumferential standing ring on the bottom. Food-safe product according to regulation (EU) No. 10/2011.
| Colour: | White |
|---|---|
| Dimensions external (Ø x H): | 360 x 150 mm |
| Ext. height: | 150 mm |
| Ext. Ø: | 360 mm |
| Food safe: | Yes |
| Manufacturer Article Number: | 43094 |
| Material: | PP |
| Nominal capacity: | 9.2 l |
| UNSPSC: | 41121812 |
| With rim: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

