Bottles with screw cap, HDPE, with UN approval
Bürkle GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6226591
Info sui prodotti "Bottles with screw cap, HDPE, with UN approval"
Transparent bottles for packaging, sampling, sending samples and storage.
- Tamper-evident closure, PP, with PTFE seal
- Leakproof
| Height: | 282 mm |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | 0304-2500 |
| Material: | HDPE |
| Material closure: | PP |
| Neck int. Ø: | 29 mm |
| Nominal capacity: | 2500 ml |
| Type of closure: | Tamper-evident cap |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.