Booster horns and stepped horns for SONOPULS Ultrasonic homogenisers, TiAl6V4
Bandelin electronic
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9650200
Info sui prodotti "Booster horns and stepped horns for SONOPULS Ultrasonic homogenisers, TiAl6V4"
Booster horns, stepped horns for connection of interchangeable sonotrodes (probes). Further booster horns are available on request.
| Dimensions (ØxL): | 25 x 109 mm |
|---|---|
| Fits for: | HD 4400 |
| Length: | 109 mm |
| Manufacturer Article Number: | 3734 |
| Shape (Horns): | Booster horn |
| Type: | SH 400 G |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Ø: | 25 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.