Blade stirrer, stainless steel 1.4571
IKA-Werke GmbH & Co.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6265598
Info sui prodotti "Blade stirrer, stainless steel 1.4571"
Generates a radial flow. For drawing the material to be mixed from the top and bottom. For aerating of low viscosity media and for homogenizing solids in liquids. Used at medium to high speeds.
| Flow: | Radial |
|---|---|
| Length: | 359 mm |
| Manufacturer Article Number: | 0020001206 |
| Material: | Stainless steel |
| Stirring head Ø: | 30 mm |
| Stirring rotor Ø: | 8 mm |
| Type: | R 3004 |
| UNSPSC: | 41103816 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.