Biopsy bags, nylon
Epredia Netherlands BV
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1000
Codice prodotto:
4688546
Info sui prodotti "Biopsy bags, nylon"
Biopsy bags made of blue, antistatic monofilament nylon, which allows optimal fluid circulation around the tissue and offers easy sample identification due to its blue colour.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Dimensions (WxH): | 45 x 65 mm |
| Height: | 65 mm |
| Manufacturer Article Number: | 6774009 |
| Material: | Nylon |
| Sterile: | No |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Width: | 45 mm |
| With labelling field: | No |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.