Beakers, low form, PTFE
BRAND GMBH + CO.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9013734
Info sui prodotti "Beakers, low form, PTFE"
With reinforced rim and spout. Ungraduated.
Excellent chemical and temperature resistance.
Excellent chemical and temperature resistance.
| Height: | 155 mm |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | 90362 |
| Material: | PTFE |
| Nominal capacity: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41121803 |
| With rim: | Yes |
| With spout: | Yes |
| Ø: | 105 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
