Baskets for Sonorex Technik ultrasonic baths
Bandelin electronic
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9877683
Info sui prodotti "Baskets for Sonorex Technik ultrasonic baths"
Baskets for hanging in bath tanks as outlined below.
| Depth int.: | 410 mm |
|---|---|
| For: | RM 110 UH |
| Height int.: | 90 mm |
| Int. width: | 530 mm |
| Internal dimensions (WxDxH): | 530 x 410 x 90 mm |
| Manufacturer Article Number: | 8423 |
| Material: | Stainless steel |
| Type: | MK 110 |
| UNSPSC: | 41103715 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.