Barrel funnels, PP, without handle
VITLAB GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9251650
Info sui prodotti "Barrel funnels, PP, without handle"
Transparent. Rapid flow due to a steep 60° angle. Suitable for filling large amounts of liquids. Food-safe products according to regulation (EU) No. 10/2011.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Funnel (ØxH): | 360 x 450 mm |
| Funnel Ø: | 360 mm |
| Height: | 450 mm |
| Manufacturer Article Number: | 41994 |
| Material: | PP |
| Nominal capacity: | 12500 ml |
| UNSPSC: | 41121809 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.