Barrel funnels, PP, with handle
VITLAB GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9251640
Info sui prodotti "Barrel funnels, PP, with handle"
Transparent. Rapid flow due to a steep 60° angle. Practical handle for hanging. Suitable for filling large amounts of liquids. Food-safe products according to regulation (EU) No. 10/2011.
Sieve available (not approved as a food-safe article), please order separately.
Sieve available (not approved as a food-safe article), please order separately.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Funnel (ØxH): | 210 x 252 mm |
| Funnel Ø: | 210 mm |
| Height: | 252 mm |
| Manufacturer Article Number: | 41794 |
| Material: | PP |
| Nominal capacity: | 1300 ml |
| UNSPSC: | 41121809 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
