Bail blades with handle
Apollo Herkenrath GmbH & Co.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
6322097
Info sui prodotti "Bail blades with handle"
High-quality Swedish alloy steel. Standard quality.
| Dimensions (WxL): | 19 x 39 mm |
|---|---|
| Length: | 39 mm |
| Manufacturer Article Number: | 10-100-062 |
| Material blade: | Steel |
| Material handle: | Aluminium |
| No. of packages: | 1 |
| Package: | 1 x Pack of 100 |
| Package capacity: | 100 |
| UNSPSC: | 41-12-24-03 |
| Width: | 19 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.