Aluminium oxide layers for TLC
Macherey-Nagel GmbH & Co. KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
50
Codice prodotto:
7079169
Info sui prodotti "Aluminium oxide layers for TLC"
Standard, rigid TLC plates in a choice of media, backing materials, and with dimensions as outlined below.
*with 254 nm UV indicator
*with 254 nm UV indicator
| Dimensions (WxL): | 40 x 80 mm |
|---|---|
| Film thickness: | 200 µm |
| Length: | 80 mm |
| Manufacturer Article Number: | 802021 |
| Material: | Polyester |
| Type: | POLYGRAM﹤sup﹥®﹤/sup﹥ ﹤br/﹥Polyesterfolien |
| UNSPSC: | 41115725 |
| Width: | 40 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
