Aluminium blocks for microcentrifuge tubes, for block heaters BH-200 series
Cole-Parmer Instrument
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9951622
Info sui prodotti "Aluminium blocks for microcentrifuge tubes, for block heaters BH-200 series"
| Depth: | 95 mm |
|---|---|
| Depth bores: | 25.3 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 75 x 95 x 50 mm |
| For type of vessels: | Test tubes |
| For vessels: | 0,2 ml |
| Height: | 50 mm |
| Manufacturer Article Number: | 36610-62 |
| Material block: | Aluminium |
| No. of borings: | 48 |
| Width: | 75 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.