Alcohol Pads
B. Braun Deutschland
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
6490545
Info sui prodotti "Alcohol Pads"
Alcohol Pads saturated with 70% isopropyl alcohol
- Disposable alcohol pads for skin cleansing
- Absorbent, lint-free fleece
| Dimensions (WxL): | 65 x 30 mm |
|---|---|
| Length: | 30 mm |
| Manufacturer Article Number: | 19579 |
| No. of packages: | 1 |
| Package: | 1 x Box of 100 pcs |
| Package capacity: | 100 pcs |
| Sterile: | Yes |
| Width: | 65 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

