Alarm box, Mini-Display Wall
Bohlender GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4714988
Info sui prodotti "Alarm box, Mini-Display Wall"
Alarm box with halogen-free plastic housing for an installation in front plates of lab furniture. Front side with touch buttons and LED indicators to monitor the operation and the fill level of the connected sensors. Optical and acoustic alarm starting when containers are full or empty.
| Depth: | 85 mm |
|---|---|
| Description: | 2-channel |
| Dimensions (WxDxH): | 85 x 85 x 37 mm |
| Height: | 37 mm |
| Manufacturer Article Number: | R 658-02 |
| Max. voltage: | 240 V·AC |
| Min. voltage: | 100 V·AC |
| Plug type: | EU/UK/US/AUS/JP |
| Power supply: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Power supply frequency: | 50/60 Hz |
| Width: | 85 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.